Na een goede nachtrust waren we opnieuw klaar voor enkele leuke ruimte-activiteiten. We begonnen vandaag met het bouwen van onze eigen raket. Deze raket zullen we vrijdag afvuren! Verder mochten twee groepen ook de missie doen. Oef! Onze astronauten zijn erin geslaagd veilig te landen in het Euro Space Center. Nadien was het uitkijken naar het middagmaal vandaag: frietjes met een hamburger! 

In de namiddag was het aan onze school om de Space Tour te doen. Tijdens deze rondleiding kwamen we nóg meer te weten over de ruimte en over hoe de mens die nog steeds volop aan het ontdekken is. De foto’s van vandaag vind je hier: https://photos.app.goo.gl/oixqKCsLW3r3Bxvc7

We sloten de dag rustig af met een film. In pyjama, met knuffel en slaapzak trokken we naar het auditorium voor de filmavond. Gezelligheid verzekerd.

Dikke kussen van onze ruimtehelden

het vijfde leerjaar