Als afsluiter van ons thema “Mijn gemeente De Pinte” brengen we een bezoek aan de burgemeester. We krijgen een rondleiding in het gemeentehuis en leren ook de diensten van de gemeente nog beter kennen. We mochten eens binnen in het bureau van de burgemeester waar een grote luchtfoto hangt van onze gemeente. Leuk om onze school of zelfs ons eigen huis te gaan zoeken op deze foto. We herkennen ook de verschillende erfgoedplaatsen die we reeds bezocht hadden. Elena kreeg de sjerp aan van burgemeester Lieve en mocht heel even burgemeester van onze gemeente spelen. 

We sluiten af met een vragenronde en we kregen zelfs nog een drankje aangeboden. Wat een leuke ervaring!

Dankuwel burgemeester Lieve om ons alles zo duidelijk uit te leggen. Bekijk hier de foto’s https://photos.app.goo.gl/mtetVs1EGGk2VgAYA